MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 17113151
nr 1711 3151
Fåtöljer
Ett par, Helene Hennie, "Auburn", Slettvoll
Kondition: slitage, fläckar, ritskador på rygg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:56:26
17/6 20:21:55
1.000 kr
30/6 18:02:47